IfinZvit - нові технології здачі звітності до всіх контролюючих органів

01.12.2014
Ви є платником ПДВ?

З 1 січня 2015 року вступає в силу Закон України «Про обов’язкову реєстрацію та обмін податкових накладних»


Для організації процесу обміну Вам необхідно:

- Створити податкову накладну (ПН) в програмі 1С, або в іншій програмі
- Імпортувати в програму, встановлену на Вашому комп'ютері, яка дозволяє підписати та зареєструвати ПН в єдиному реєстрі податкових накладних «ЄРПН»
- Відправити контрагенту податкову накладну
Ви впевнені, що 100% Ваших контрагентів використовують однакове ПЗ?
Локальне ПЗ дозволяє відправити ПН контрагенту лише в тому разі, якщо він використовує таку програму, як і Ви. Чи можливо, щоб всі Ваші контрагенти відмовились від програмного забезпечення, яким вони користуються і встановили аналогічне вашому?
Для цього їм потрібно:
Отримати нові ключі ЕЦП
Придбати нове програмне забезпечення
Встановити, налаштувати програмне забезпечення
І тільки після цього відправити та зареєструвати податкову накладну

Невже Ви зацікавлені настільки ускладнити процес обміну та реєстрації податкових накладних?
Уявіть, що можливо
- Просто зайти на сайт
- Зі своїм ключем
- Отримати податкові

Компанія «ІЛВІС» пропонує вигідне рішення для Вашого бізнесу «Сервіс обміну та реєстрації податкових накладних»
Згідно з законом України, який набуває чинності з 01.01.2015, електронний обмін податковими накладними”– це механізм роботи з електронними податковими накладними, що включає в себе повний цикл обробки електронного документа: створення, модифікація, зберігання та відправка контрагентам або до контролюючих органів.
Якщо Ви за якихось обставин не можете використовувати 1С Звіт, то ми пропонуємо інший варіант подання звітності в електронній формі.
Переваги обміну податковими накладними в сервісі iFin:
- Отримають усі контрагенти – на відміну від іншого програмного забезпечення Ваш контрагент отримає податкову накладну, навіть якщо він не є користувачем того самого сервісу
- Простота і зручність у використанні – в iFin, окрім зручного інтерфейсу, передбачені можливості пакетного завантаження, реєстрації та відправки документів, що значно економить Ваш час
- Вигідно – iFin, маючи більшу функціональність у порівнянні з іншим програмним забезпеченням, у середньому на 60% зменшує витрати на обмін податковими накладними. Для порівняння вартість аналогічних рішень складає 1550 грн/рік. А iFin Zvit усього 280 грн/рік для фіз.особи та 849грн/рік для юр.особи.
Додатково, окрім роботи з податковими накладними, у Вас буде можливість подавати електронну звітність до всіх контролюючих органів
- Безпечно – під час роботи з веб-сервісом iFin Ваші документи надійно захищені. Компанія iFin як учасник Меморандуму з Фіскальною службою України гарантує дотримання порядку реєстрації податкових накладних через Інтернет, який регламентований Законом України від 22.05.2003 № 852-IV «Про електронний цифровий підпис» На основі податкових накладних сервіс дозволить автоматично створити реєстр податкових накладних та декларацію ПДВ з додатками.
Використовуйте свій, вже отриманий ключ ЕЦП.  Ваш ключ ЕЦП – це все що потрібно для початку роботи з сервісом.
Увійдіть у систему, використовуючи ключ ЕЦП. За даними ключа ЕЦП сервіс автоматично створить Ваше підприємство. Після чого Ви вже можете працювати з податковими накладними. Реєструйтесь на сайті www.ifin.ua з кодом доступу 5613.
  Якщо Вам потрібна більш детальна інформація, звертайтеся за номером телефону: (0522) 35 20 50Все скидки